Autodopravci - Praha

Josef Forejt

Provoz autodopravy.

Praha

KUGR, s.r.o

Nabízíme přepravu stavebních materiálů, technologických celků, zařízení stavenišť, buněk a kontejnerů, valníky, návěsy, soupravy s přívěsem, hydraulické ruky, nadměrné náklady, montážní práce hydraulickou rukou. Zajišťujeme dopravu po celé ČR.

http://www.kugr.cz - Praha

EUROFRIGO

Nabídka mezinárodní kamiónové dopravy se specializací na přepravu zboží s regulovanou teplotou chladírenskými a mrazírenskými návěsy.

http://www.mkd.cz - Praha

HANYŠ

Pronájem mobilních jeřábů 25-800t. Pronájem těžké a nadrozměrné přepravy. Realizace železobetonových a ocelových konstrukcí.

http://www.hanys.cz - Praha

GREEN Center

Dodáváme parking systémy a závory pro podniková parkoviště s kontrolou přístupu, silniční závory, přístupové systémy. Řízení provozu pohybu vozidel v průjezdech domů, průmyslová vrata a lineární autom. dveře i vstupenkové systémy. Instalace PC sítí.

http://www.green.cz - Praha

Imramovský - vegetační úpravy

Kompletní realizace zahrad a sadových úprav včetně návrhu, závlahové systémy, mlatové cesty, zámková dlažba. Provádíme drobné stavební prvky (zídky, gabiony), zemní a výkopové práce. Pokládka travních koberců, výsev trávníků a údržba zeleně.

http://www.imramovsky.cz - Praha

Ing. Bohuslav Košťálek - Sdružení Košťálek a Novák

Provádíme zemní práce a autodopravu - vibrační válce VV 100, 111, 200, rypadlo BROYT X 21,Takeuchi TB 145 - 5 tun, UDS 114,dozer DZ 130, nakladač LOCUST 752, doprava - Tatry T 815. Pronajímáme maringotky.

http://www.kostalekanovak.cz - Praha

Odtahová služba Mucha

Odtahová služba autoservis pneuservis prodej nových a použitých pneu prodej alu disků

autoservismucha.com - Praha

Autodoprava Praha ČETR

Vnitrostátní a mezinárodní nákladní autodoprava dodávkovými vozy, se zaměřením na expresní přepravu zásilek, smluvní přeprava osob, přeprava motocyklů, stěhovací služby, každodenní firemní servis, linkový rozvoz zboží.

http://www.autodoprava-praha-cetr.cz - Praha

Autodoprava a stěhování praha

Nabízíme dopravní a stěhovací služby skřínovou dodávvkou,odvezem cokoli a kamkoli,více na webových stránkách

http://www.ctibordomonkos.8u.cz - Praha

MAB auto

Odtahová služba – zajistíme Vám odtah Vašeho vozidla – odtahovka Praha a Střední Čechy. Zajišťujeme také ekologickou likvidaci vozidel – likvidace autovraku včetně protokolu o ekologické likvidaci.

www.mabauto.cz - Praha

StěhováníDana

Stěhování s českými zaměstnanci. Stěhování firem, bytů, rodinných domků, chat, atd... Vyklízení od A po Z 24 hod denně so a ne bez příplatků, děkujeme za důvěru. Kontakt: 605 000 547 + Autodoprava po slovenské a české republice.

Praha

Půjčovna dodávek Praha

Autopůjčovna a pronájem rozměrných dodávek v Praze. Nabízíme i možnost dlouhodobého pronájmu za skvělé ceny.

http://www.primaautopujcovna.cz - Praha

Michalec spedition

Luky-7@seznam.cz

Praha

LC sped s.r.o

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní dopravu, speciálně expresní přepravy do Německa a zpět, od kartonu do 25tun nákladu, a to vlastními vozy.

Praha

KdyCoKam Stěhování

Stěhování, vyklízení pozůstalostí, úklidový servis Praha, Střední Čechy. Stěhování kanceláří, bytů, firem, těžkých břemen apod. Smluvní přeprava osob v rámci stěhování. Pojištění, obalování a odborná manipulace.

www.kdycokam.cz - Praha

EKOLOGICKÁ LIKVIDACE VOZIDEL EKOMULTIPARK PRAHA

EKOLOGICKÁ LIKVIDACE VOZIDEL A AUTOVRAKŮ EKOMULTIPARK PRAHA, STŘEDOČESKÝ KRAJ Odtah + Doklad ZDARMA Ekologická likvidace vozidel a autovraků v ČR zdarma, za některé předem dohodnuté vozy platba v hotovosti. Předání dokladu pro Úřad k trvalému odhlášení vozidla + odtah autovraku zdarma. Praha a Středočeský Kraj, platí po celé ČR

www.ekomultipark.cz - Praha

Autodoprava Baroch

Expres přepravy stěhovani

Praha

Expres půjčky se zástavou nemovitosti

Podnikatelský úvěr je určen firmám, podnikatelům, živnostníkům i OSVČ. Finanční prostředky lze využít na vše, na restart podnikání, překlenutí období, nákup materiálu, investici, úhradu faktur, oddlužení i exekuce. Podnikatelský úvěr je poskytován od 50.000,- do 20.000.000,- Kč. Splatnost úvěru je od několika měsíců až na 20 let. Úvěr je se zajištěním nemovitosti, komerčním objektem, bytem i družstevním, nebytovým prostorem i pozemky. Vše vyřídíte ON-LINE

praha

Autodoprava - Ladislav Řepa

Dovoz písku, drtě, kačírku a betonu

www.autodopravarepa.cz - Praha 10