Autodopravci - Čáslav

HavEl - Tomáš Havlíček

Provádíme elektromontáže, elektroinstalace, opravy, údržbu a revize elektrických zařízení. Nabízíme stavební práce, bourací práce a zemní práce. Pronajímáme rovněž montážní plošiny, jeřáby a nákladní vozy včetně obsluhy. Provozujeme také zámečnictví a autodopravu, montujeme hromosvody a veřejné osvětlení, realizujeme fotovoltaické elektrárny. Jsme smluvní partner ČEZ a.s.

http://www.elektro-havlicek.cz - Čáslav

Autodoprava Iveco Daily MAXI

Nabízím veškerou autodopravu (vnitrostátní i mezinárodní) včetně stěhování ve středočeském kraji, dodávkou IVECO DAILY MAXI ložní prostor 467cm, šířka 176cm a výška 211cm nosnost vozu je 3500kg. Dodávka stojí ve městě Čáslav, možnost volat každý den od 8:00 do 20:00 včetně víkendů. Mob.: 723397697

Čáslav

AUTODOPRAVA UHLÍŘOVI HORKA I--->stěhujeme

nabízím vnitrostátní a mezinárodní spedici. Vlastním vozy renault master a nový puegeot boxer vše 8palet skřín a plachta bez čela. jezdíme ve dne v noci 24hodin denně 7 dní v týdnu , nabízíme i stěhování volejte dohodneme se jsme fér-!

Čáslav

Autodoprava a spedice

Nabízíme autodopravu vlastními a smluvními dodávkami s nosností do 1,3 tuny na 6-8 paletových míst na mezinárodní i vnitrostátní přepravy. Jsme schopni zajistit expresní dopravu i možnost řešení dokládkou. Tel: 724842444 - Petr Šupka

Čáslav

ABURA Plus

Prodáváme maziva, oleje a naftu. Poskytujeme nákladní silniční dopravu.

Čáslav-Nové Město

Jan Tomeš

Provozujeme vnitrostátní nákladní silniční dopravu.

Čáslav-Nové Město

Milan Vaňkát

Nabídka silniční nákladní dopravy.

Čáslav-Nové Město

ARROW ABL

Zajištění kamionové dopravy.

Čáslav-Nové Město

Jaroslav Roušar

Nabídka zemních a výkopových prací minibagrem na místech, kam se nedostane velká technika.

http://www.zemni-prace.caslav.cz - Čáslav-Nové Město

TES

Provádění výkopových, instalatérských a stavebních prací. Úpravy chodníků a komunikací. Zajišťování autodopravy, kácení stromů. Pronájem lešení.

http://www.tes-caslav.cz - Čáslav-Nové Město

Vratislav Ryšánek

Hlavní činností jsou dodávky zemních prací a dále veškeré zemní práce při plynofikaci obcí, pokládce napěťových a sdělovacích kabelů.

http://www.khlevrysanek.webpark.cz - Čáslav-Nové Město