Autodopravci - Středočeský kraj

KAREL KOLAŘÍK

AUTO DOPRAVA DO 3.5 TUN ODVEZEME COKOLI KAMKOLI KDYKOLI LEVNĚ

BEROUN

AUTOJEŘÁBY tel: 602230595

Práce autojeřáby v Praze a Středočeském kraji. Tel: 602230595

www.autojeraby-dostal.cz - Říčany

Odtahová Služba

Odtahová služba...Více info na http://odtahyvozidel.webnode.cz/

http://odtahyvozidel.webnode.cz/ - Stehelčeves

BIG-AUTO

autodoprava preprava zbozi 2 EUROpalety 1t

big-auto.cz - Kralupy n.Vlt.

All Transport Czech Miroslav Kratochvíl

Přeprava nákladu mezinárodní, vnitrostátní.Kurýrní služby, drobné stěhování, zasilatelství, sprostředkování zakázek v oblasti dopravy, vytěžování vozidel.

http://alltransport.snadno.eu - Řevnice

Expresní doprava

Dodávková přeprava nákladu vnitrostátní a mezinárodní.

http://www.lutoj.cz - Kolín

Jakub Šůra

odvoz suti,odpadů,dovoz štěrku,písku,zeminy, práce s minibagrem, Havarijní opravy kanalizace,vývoz jímek fekálním vozem.

Lety

Autodoprava Ulman

Odtahy a přeprava vozidel a materiálu za nejnižší ceny

Mladá Boleslav

Autodoprava a služby

Provádíme dopravu zboží a nákladů do hmotnosti 1350kg. Nabízíme kurýrní služby vnitrostátní i mezinárodní, drobné opravy a údržby vozidel, zprostředkovatelskou činnost, drobné opravy a údržbu oděvů, bytového a domácího textilu, nakládání s odpady vyjma nebezpečných.

Velvary

AUTODOPRAVA UHLÍ,PÍSEK, ŘÍPA, OBILÍ, ZEMINA

Nabízíme přepravu sypkého materiálu. Nabízíme: 2 x Tatra sklápěčka 1 x Avie sklápěčka /do 3,5 t/

LEDČICE

Odtahová a vyproštovací služba

Odtahy osobní a nákladní vozidla, autoservis,opravy chydraulickích hadic,likvydace ekologickích havárií, pneuservis,jeřábové práce, autodoprava kontejnery,ekologické likvidace vozidel,pojištení vozidel a domácností a to vše nonstop 365dní v roce !

www.acboss.cz - Chotouchov

Vestrans

Doprava sypkých materialů, doprava živičných směsí a doprava asfaltových ker ve Středočeském kraji a Libereckém kraji

www.vestrans.cz - Stehelčeves

Pavel Cichra

Doprava dodávkou do 3,5t s hydraulickým čelem.

Rožmitál pod Třemšínem

František Urban - AUTODOPRAVA

Přeprava chlazeného i nechlazeného zboží izotermickými vozidly v ruzné tonáži a ložné ploše. Přistavení kontejneru 3tuny, odvoz sutě, zeminy, doprava stavebního materiálu, písku, štěrku, betonu.....

Lysá nad Labem

Autodoprava Iveco Daily MAXI

Nabízím veškerou autodopravu (vnitrostátní i mezinárodní) včetně stěhování ve středočeském kraji, dodávkou IVECO DAILY MAXI ložní prostor 467cm, šířka 176cm a výška 211cm nosnost vozu je 3500kg. Dodávka stojí ve městě Čáslav, možnost volat každý den od 8:00 do 20:00 včetně víkendů. Mob.: 723397697

Čáslav

ZD Kolín - kontejnery, dodávky, zemní práce

DOVOZ PÍSKU, KAMENE, RECYKLÁTU Autodoprava - expresní i stálá přeprava zboží dodávkou Ford Tranzit (3 palety), Citroen Jumper (4 palety), Iveco (valník s plachtou nosnost 4,2 t, 16 palet) Přeprava materiálů - DAF kontejner nosnost 5 t, Liaz sklápěč 9 t Stavební práce - drobné stavební práce i kompletní stavební zakázky na klíč, demolice staveb. Stavební truhlářství - pergoly, ploty, výroba prokladů, montáž palubek, přířez a hoblování dřeva. Zemní práce - nakladačem UNC 060 - Bobík, velkým nakladačem Volvo (1,5m3 lžíce), mini bagrem, práce ještěrkou. Prac. doba PO - NE dle potřeby

http://www.statek-stary-kolin.cz - Starý Kolín

STĚHOVÁNÍ HOPE

Provádíme stěhování a autodopravu s vozidly do 12 tun. Stěhování - byty, kanceláře, domy, stroje a hmotnostní břemena, piana, výstavy, starožitnosti, vyklízení, montáž a demontáž nábytku. Autodoprava - vnitrostátní, vozidla skříně s hydraulickým čelem nebo plachta, dodávkové.

http://www.stehovanihope.cz - Kralupy nad Vltavou

AUTODOPRAVA UHLÍŘOVI HORKA I--->stěhujeme

nabízím vnitrostátní a mezinárodní spedici. Vlastním vozy renault master a nový puegeot boxer vše 8palet skřín a plachta bez čela. jezdíme ve dne v noci 24hodin denně 7 dní v týdnu , nabízíme i stěhování volejte dohodneme se jsme fér-!

Čáslav

abn trans odvoz a pronájem kontejneru na odpad a sutě

kompletní služby odvoz odpadu a sutě,přistavení a pronájem kontejneru pro komunální a domovní odpady.Velkoobjemové kontejnery a doprava do 4000 kg a od 3m3 do 12m3. Přistavíme KLADNO,SLANÝ,PRAHA ZÁPAD A OKOLÍ.

http://abntrans.cz - okres Kladno