Autodopravci - Středočeský kraj

ZEMBPR - ZMZ

Nabízíme zemní a bourací práce s autodopravou. Provádíme výkopové práce s uvedením do původního stavu. Dále nabízíme dokončovací terénní úpravy a odvoz odpadu.

http://www.zembpr.cz - Dolní Beřkovice

Pola Miroslav

Nabízíme zemní práce - demolice, doprava štěrku, suti, písku, štěrku, výroba recyklátů, HDP chráničky, výkopy, zámková dlažba, asfaltové povrchy, obrubníky. Dále nabízíme příjezdové komunikace, kanalizace, odvodnění, zavlažování, překládky inž. sítí.

http://www.zemniprace-pola.cz - Neratovice

Telefonika

Nabízíme zemní práce, protlaky pod vozovkou nebo vyhledání poruch zemních kabelů. Vodovodní a kanalizační přípojky. Montáž a údržbu telekomunikačních zařízení.

Rakovník

Jan Kukal

Provádíme nákladní autodopravu sklápěcími vozy MAN TGA 6x6, IVECO 6x6, Tatra 815 6x6, možnost připojení sklápěcího přívěsu. Též provádíme zemní práce stroji Traktorbagr JCB 3CX, kolový otočný bagr JCB JS145W.

Týnec nad Labem

Martin Houžvička

Zemní a výkopové práce - výkopy základů, bazénů, septiků a jímek, hloubení rýh, terénní úpravy, staveništní přeprava hmot. Postaráme se o odvoz a likvidaci výkopků. Přistavíme kontejnery na sutě a odpady, dopravíme písky, kameniva, beton a hlínu.

http://www.autodoprava-kontejnery.com - Poděbrady-Polabec

NH

Provádíme úpravy terénu, zhotovení - zpevnění komunikací a cest, dále výkopy, demolice, dovoz-odvoz písku - štěrku, suť 4-14t. K dispozici jsou stroje: Bobcat, Mecalac, pás. bagr 5,5t, grejdr, Tatra, vibr. technika-válec 3t a deska 500 kg, kontejner.

http://www.zemniprace-nh.cz - Dřísy 189, P.O.Box 9

Václav Pavelka

Provádíme zemní a výkopové práce, výstavbu a realizaci inženýrských sítí, přípravné práce pro stavby, základy rodinných domů, sklepů, bazénů, terénní úpravy, demolice budov. Odvážíme odpad, zajišťujeme jeho likvidaci. Dovážíme písek, štěrk, zeminu.

http://www.pavelka-zemniprace.cz - Mladá Boleslav

Jindřich Knobloch

Provádíme zemní, terénní a přípravné stavební práce, zakládání zahrad. Ražení studen 125mm, díry pro sloupky a sloupy, demolice za pomoci hydraulického kladiva a nůžek. Půjčování hutnící techniky, kontejnerů včetně likvidace odpadů.

http://www.knobloch.webnode.cz - Kralupy nad Vltavou-Mikovice

Jiří Šetek

Nabízíme zemní práce - kompletní úpravy terénů. Provedeme výkopy základů, jímky, bazény, zahradní jezírka, kanalizace. Příprava inženýrských sítí. Technika - bagr JCB 3CX, bourací kladivo, vibrační deska, vrtání děr průměr 30cm. Sídlíme u dálnice D1.

http://www.setek.cz - Divišov-Dalovy 33

LRK servis

Nabízíme zemní a výkopové práce - základy rod. domů, možnost zhotovení základové desky na klíč, bazény, jezírka, příprava pod zámkové dlažby, příprava silnic po živici a další drobné práce minibagrem. Prodej písku, kamenných drtí, kačírku a zeminy.

Struhařov-Skalice 5

MAD - Stavební mechanizace a doprava

Provádíme zemní a výkopové práce, terénní úpravy, bagrování základů, bazénů, výkopy stavebních jam a zákl.pasů, výkopy pro inženýrské a telekomunikační sítě, přípojky, ploty, chodníky, příjezdové cesty stroji CAT 428 a 320, JCB MINI a LOCUST L 752.

http://www.zemni-prace-mad.cz - Říčany-Radošovice

Michal Skořepa - Zemní práce

Provádíme zemní práce s rypadly UDS114, mini bagr TEREX HR16. Demoliční práce, terénní úpravy, hloubení výkopů, meliorační práce.

Bříství 141

Milan Gaži

Provozujeme nákladní a kontejnerovou dopravu, zemní a výkopové práce - minibagr, úpravy terénu, dokončovací a bourací práce. Provádíme ruční pokládku asfaltu, zámkové dlažby, kanalizace, kanalizační přípojky, úklidové práce, odvoz odpadu a suti.

http://www.milan-gazi.blog.cz - Kladno

Pavel Pokorný

Provádíme veškeré výkopové a bourací práce bagrem JCB 3 a hydraulickým kladivem KRUPP 350. Kompletní zemní práce pro inženýrské sítě včetně pokládky a úpravy povrchů, zajišťujeme autodopravu. Půjčovna nářadí a drobné mechanizace. Nabízíme kvalitu.

Benešov

ADESIO

Nabízíme zemní, výkopové, dokončovací a bourací práce, úpravy terénu - minibagr, demolice.

Kladno-Kročehlavy

Agrodružstvo Vyšetice se sídlem v Pravoníně

Nabízíme demolice a provádění přípravných prací pro stavby i výkopy.

Pravonín

AISA Nymburk

Provádění zemních prací.

Nymburk

A JE TO - ZEMNÍ PRÁCE

Zabýváme se přípravnými pracemi pro stavby.

Kladno

ALFA SVAR

Provádění zemních, demoličních, malířských, natěračských a sklenářských prací.

Rynholec 213

Alois Vokurka

Zemní práce a výroba zahradní zeminy. Demolice objektů. Drcení a třídění betonů, kameniva, suti a zeminy.

Svrkyně 23