Autodopravci - Středočeský kraj

Josef Mázdra - Služby a mechanizace

Zemní a výkopové práce pomocí všech typů rypadel - otočná kolová, pásová rypadla a rypadlo nakladače. Provádíme drobné stavební práce - opravy a výstavby inženýrských sítí, komunikací a cest, zpevňování ploch, asfaltování, odvodnění a drenáže, hutnění. Letní a zimní údržba komunikací - odklízíme sníh a posyp, čištění, odbahňování vodních toků a rybníků, odvoz sypkých materiálů (5 - 20t). Pronajímáme hutnicí techniku, kontejnery, uložení odpadu, strojní bourací práce a demolice, zdvihací práce.

Březnice

Nikas Company Plus

Nabízíme kompletní zemní práce stroji CAT, JCB - výkopy, základy, pasy, úpravy rovinných a svažitých terénů, přesun, bourací kladivo. Demolice domů, staveb a budov, drtíme a třídíme stavební suti. Stavební doprava TATRA 815S3, včetně uložení zeminy.

Milovice-Mladá

HavEl - Tomáš Havlíček

Provádíme elektromontáže, elektroinstalace, opravy, údržbu a revize elektrických zařízení. Nabízíme stavební práce, bourací práce a zemní práce. Pronajímáme rovněž montážní plošiny, jeřáby a nákladní vozy včetně obsluhy. Provozujeme také zámečnictví a autodopravu, montujeme hromosvody a veřejné osvětlení, realizujeme fotovoltaické elektrárny. Jsme smluvní partner ČEZ a.s.

http://www.elektro-havlicek.cz - Čáslav

Jiří Voseček - zemní práce

Veškeré výkopové práce - výkopy plynu, kanalizace, elektrických rozvodů, základy rodinných domů, bazénů, odpadních jímek. Odvoz komunálního odpadu, odvoz suti a odpadu. Nákladní a kontejnerová autodoprava - přistavíme, pronajmeme kontejnery na odpad.

http://www.bagrovani.cz - Statenice

Zemní práce - Karel Prchlík

Zemní práce, demoliční práce, výkopy pro bazény a jímky, odvoz odpadů a další služby nabízíme od roku 1994. Máme dlouholeté zkušenosti s výkopovými pracemi a bouracími pracemi ve skále kladivem.

http://www.zemniprace.info - Mukařov

Miroslav Slabihoudek

Provádíme zemní práce, inž. sítě vč. skládky. Plast. jímky, řezání asfaltu, hutnění, recyklace suti, prodáváme písek, štěrk a zeminu. Stroje: kolové, pásové bagry, bourací kladiva, 4x T815, fekál, Avia kontejner. Plošina 13m. Pronájem stav. buněk.

http://www.slabihoudek.wz.cz - Mníšek pod Brdy

Karel Hasenöhrl

Nabízíme zemní a výkopové práce, bourací práce, pronájmy kontejnerů, odvoz odpadů a sutě, autodopravu a odvoz sypkých materiálů. Dále čištění parkovišť a odklízení sněhu. Naše práce provádíme v okrese Mělník, Kralupy nad Vltavou, Praze a okolí.

http://www.hasen.cz - Úžice

Vladimír Hůrka

Specializujeme se na strojové výkopové a zemní práce jako hrabání základů, jímek, bazénů, jezírek, přípojek. Realizujeme terénní úpravy (zahrady, demolice, zpevněné plochy a cesty). Dále provádíme prodej písku, štěrků, ornice kůry a okrasných kamenů.

http://www.hurkazp.cz - Velké Popovice-Lojovice 38

M-Beton

Nabízíme výrobu a transport betonu a betonových směsí. Při objednávce mícháme beton kdykoliv. Vyrábíme betony dle ČSN EN 206-1 a dle ČSN 732400, potěry řady P100-P500 a vodostavební betony.

http://www.marektransport.cz - Horoměřice

Zemní práce Jiří Příhoda

Provádím zemní a výkopové práce, terénní úpravy, opravy a výstavby inženýrských sítí, instalace jímek s dopojením. Nabízím veškeré instalatérské práce.

http://www.bagrujem.cz - Sedlčany

Daniel Hyťha - Bagry odpady

Zemní a výkopové práce. Ruční a strojní zasířování pozemků. Ruční výkopové a stavební práce dle obtížnosti- kladivo, žába, deska. Všechny druhy výkopů, demolice, úpr. terénu zasíťování přivaděče sítě. Nabízíme: písky, štěrky, zeminu, stavební kámen.

http://www.bagry-odpady.cz - Kamenný Přívoz-Hostěradice

BEMONT

Realizujeme stavby telekomunikačních sítí a vnitřních rozvodů na klíč. Provádíme zemní práce pro vodovodní a kanalizační přípojky. Řezání asfaltu, betonu. Asfaltování drobných akcí. Podvrty, protlaky vozovek. Stavba a údržba místních rozhlasů.

http://www.bemont.ic.cz - Beroun-Závodí

Kontejnery, zemní práce - Veselý Petr

Zemní, výkopové a terénní práce minibagrem JCB 8030, nakladačem BOBCAT 553. Bagrování základů domů, plotů, bazénů, jímek, přípojek, kanalizace. Vrtání děr 25cm pro ploty. Máme auto IVECO a kontejnery pro odvoz suti, odpadu, dovoz písku, štěrku, kúry.

http://www.veselybagr.cz - Říčany-Radošovice

Jindřich Týma

Nabízíme zemní práce, výkopy základů, bazénů, jímek a rybníků. Provádíme terénní úpravy, demolice s odvozem suti, pokládání panelových ploch. Hloubíme rýhy, svahujeme a čistíme vodoteče. Používáme minibagr JCB 804, UDS 114, Tatru S3 a Avii kontejner.

http://www.zemniprace-tyma.cz - Pátek 189

Oldřich Kamenář

Nabízíme zemní, výkopové a demoliční práce - demolice objektů - bourání bouracím kladivem. Výkopy základů, terénní úpravy rovinných i svažitých terénů - rovnání terénů, hloubení rýh pro inženýrské sítě. Působíme v celé ČR. K dispozici bagr JCB 4CX.

http://www.demolicni-prace.cz - Černuc 42

Věra Nováková

Provádíme kompletní zemní a výkopové práce - terénní úpravy - bagr nakladač. Nabízíme bourací práce - kladivo. K dispozici máme také nákladní dopravu - dovoz písku a drtí.

http://www.zemni-prace-slany.blog.cz - Slaný

Michal Černý

Provádíme zemní práce - výkopy, základy, přípojky sítí, bourání hydraulickým kladivem, demolice objektů. Zajistíme nákladní dopravu sklápěčem MAN + vlek a kontejnerovou dopravu, odvoz a likvidaci odpadů a jeřábnické práce. Dodáme Vám písek a štěrk.

http://www.rs-servis.cz - Drnek 1

Ladislav Malina

Provádíme zemní a přípravné práce pro stavby - základy domů, komerčních prostor, terénní úpravy zahrad i komunikací a hloubení bazénů či jezírek. Bourání hydraulickým kladivem, hutnění materiálu vibračním pěchem, řezání. Bagr KOMATSU a Tatra 815.

Čechtice-Černičí 24

Zemní práce - Jiří Marvánek

Provádíme zemní, výkopové a demoliční práce, hloubení základů, jam a rýh, výkopy pro inženýrské a telekomunikační sítě. Výkopy pro bazény, čističky. Veškeré úpravy terénu, zpevňovaní cest, ploch a další stavební práce. Provozujeme nákladní dopravu.

http://www.zemar.cz - Vysoká-Střednice 59

SVS

Zemní práce se stavebními stroji, silniční motorová doprava nákladní, úprava nerostu, dobývání rašeliny, bahna a jejich úprava, zemědělská výroba, opravy silničních vozidel.

http://www.svsmk.cz - Městec Králové