Autodopravci - Středočeský kraj

Argoservis

Provádíme zemní a výkopové práce mechanizací, kontejnerovou dopravu, odvoz suti a odpadu, jeřábové práce a práce teleskopickým manipulátorem. Provádíme údržbu zelených ploch.

http://www.argoservis.cz - Liblice 7

Ing. Lada Vylítová - Náš krb

Navrhneme a postavíme krby teplovzdušné, teplovodní, otevřené, zahradní krby a grily. Spočítáme parametry otevřeného ohniště a komínu. Krbové vložky a kamna BeF, Romotop, Jotul, Supra, Dovre, Stuv, B$G, Spartherm, Aquador, Rio, stavebnice krbů, tepl. rozvody, velkoplošná keramika. Provádíme projekty individuálních staveb rodinných domů, rekreačních objektů, rekonstrukcí a vestaveb. Zajistíme vše od projektu ke stavebnímu povolení. Provádíme zemní práce strojem JCB 3 CX a bouracím kladivem.

http://www.krby-kamna.cz - Velké Popovice

Miroslav Šmíd

Prodáváme betonové výrobky (stropní a silniční panely, jímky, žumpy, septiky, roury, šachty). Používáme vlastní nákladní autodopravu a mechanizace - jeřáby Liebherr LTM 35t, 55t a jeřáb Tatra 815 AD28, zemní stroje JCB 4CX, BOBCAT, CAT 304 pásový, CAT M313C kolový + bourací kladivo. Zemní práce - úpravy terénů, bagrování v šířkách 30 - 120cm + svahování. Dále nákladní automobilovou dopravu - přeprava písku, štěrku, zeminu a jiné. Dostupnost jižní pražské průmyslové zóny.

http://www.miroslavsmid.cz - Svojetice

MTStav Příbram

Provádíme kompletní dodávky staveb jako jsou rodinné a bytové domy, inženýrské a multifunkční stavby, sportoviště. Provádíme rekonstrukce budov, zemní práce a demolice, malířské a sádrokartonářské práce, sanace skládek, kanalizace a inženýrské sítě. Poskytujeme služby pro společenství vlastníků, jako dodávky výtahů, zateplení, výměny oken a dveří, zajištění financování stavebních záměrů. Provádíme projekční činnost a vyřízení stavebního povolení, dotací z programu Zelená úsporám a Nový panel.

http://www.mtstav.cz - Příbram

GS STAVITELSTVÍ

Rodinné domy, stavby na klíč a půdní vestavby, zajišťujeme projekty rodinných domů. Realizujeme inženýrské sítě - vodovod, kanalizace, plyn, elektroinstalace. Dále provádíme demolice, zemní práce strojem CAT, doprava T815, avia kontejner 6t.

http://www.gsstav.cz - Mělník

Hana Humlová

Zemní výkopové práce a terénní práce minibagrem TEREX HR14, nakladačem BOBC. Stavební práce, odvoz suti, směsného odpadu. Realizujeme zahradní jezírka, zahrady včetně údržby, travní koberce. Veškeré malířské, lakýrnické práce. Nabízíme malování bytů.

http://www.stavebniprace.org - Hořovice

Uniservis Hašek

Nabízíme elektromontážní práce VN, NN. Výroba rozvaděčů, revize, výstavba elektrických sítí a trafostanic, osvětlení, projektová činnost, prášková lakovna. Provádíme stavební práce, zámkovou dlažbu, lakýrnické práce, sádrokartony, protipožární přepážky. Děláme podlahové topení, vodoinstalatérství, topenářství, montáž kotlů, stoupačky, kotelny. Zemní práce, demolice, bagrování základů a bazénů, nákladní doprava, řezání asfaltu, vrtání železobetonu, pronájem kontejnerů, doprava a prodej písku.

http://www.uniservis-hasek.cz - Žilina

DD BULLS

Provádíme rekonstrukce a přestavby. Zednické, instalatérské, topenářské, sádrokartonářské, tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Dále nabízíme lakýrnické, malířské a elektrikářské práce. Realizujeme zemní práce pomocí JCB 2C včetně paletizačních vidlí na 2 tuny, vlastníme LIAZ kontejner. Demolice starých budov.

Zalužany 33

František Šíd

Provádíme zemní a výkopové práce stroji JCB, stavíme bytové a průmyslové objekty. Řezání asfaltů a betonů, stavba inženýrských sítí (vodovody, kanalizace) a terénní úpravy. Zajišťujeme odvoz sutí a přebytečných výkopků. Bourací a demoliční práce.

http://www.stavby-sid.cz - Ouběnice 21

Autojeřáby Kladno

Autojeřáby - autojeřáb pro Vaše stavby, provádíme zemní a výkopové práce, demolice s odvozem suti, skládkování a autodopravu s Tatrou 815.

http://www.autojerabykladno.cz - Kladno

Stavotrans

Provádíme zemní práce a dopravu. Nabízíme stavební práce, transport sypkých hmot, dopravu stavebního materiálu, úpravy terénu, práce speciálními stroji, čištění rybníků, meliorační práce, práce jeřábem, demolice budov, inženýrské sítě a základy RD.

http://www.stavotrans.regin.cz - Mnichovo Hradiště

František Petružálek

Zajištění likvidace stavebních a jiných odpadů pro soukromníky, obecní úřady a stavební firmy. Bezplatný pronájem kontejnerů na stavby. Zemní práce, terénní úpravy a demolice budov. Prodej sypkých materiálů (štěrk, písek, zemina) a recyklátů.

http://www.petruzalek.zde.cz - Brázdim

Radek Šefčík

Provádíme montáže, opravy a revize elektroinstalací - kompletní elektromontážní a elektroinstalační práce. Dále nabízíme zemní a výkopové práce, výškové práce za pomoci horolezecké techniky, údržbu zeleně a rekultivaci.

http://www.elektro-sefcik.blog.cz - Velká Dobrá

KERAMOSTAV

Nabízíme výstavbu a opravu komunikací včetně výtluků, asfaltových povrchů - silnic a chodníků, pokládku zámkové a žulové dlažby včetně betonových a žulových obrubníků, podkladového štěrkového lože. Provozujeme zemní a výkopové práce bagrem JCV, úprava terénu strojem UNC 750. Dále nabízíme napojení inženýrských sítí, kanalizace, kanalizační přípojky. Provádíme rekonstrukce zámkové dlažby po pokládce inženýrských sítí. Nabízíme také odvoz odpadu a stavební suti.

http://www.keramostav.blog.cz - Kladno

Jiří ŠRÁMEK - zemní práce, autodoprava a kontejnery

Nabídka přepravních služeb, zemních prací, pronájmu kontejnerů. Rychlá, levná, spolehlivá autodoprava, zemní práce, pronájem kontejnerů.Působíme v rámci Středočeského kraje. Díky stálému vylepšování našich služeb si nás klienti objednávají opakovaně.

http://www.sramek.autodoprava.com - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Agnus Beránek - zemní práce

Nabízíme strojní zemní práce a výkopové práce. Provádíme rekultivace rybníků, rekultivace skládek, demolice, úpravy terénů, výkopy pro bazény, přípojky, základy rodinných domů. Výkopy pro jímky a čistírny odpadních vod.

Libušín

ARTURX

Provádíme kompletní zemní, výkopové i stavební práce, nakládku suti, zeminy, písku, odvoz odpadu a nákladní a kontejnerovou dopravu. Odvážíme různé typy odpadů, stavební materiál a suť.

http://www.arturx.cz - Zájezd 36

František Keyř - studnařství

Čištění a desinfekce studní, prodej a montáže vodáren a ručních pump, zavedeme vodu ze studní do objektů, rozbory vody, filtry na odželeznění a změkčení. Kompletní zemní práce - na klíč, dodáme jímky, septiky, nádrže na vodu atp., výkopy na základy.

http://www.studnycechy.cz - Mníšek pod Brdy

POLANSKÝ GROUP

Realizace staveb s významným podílem prací prováděných mechanizací, zemní práce velkého rozsahu, spodní stavby objektů a komunikací, kompletní demolice včetně likvidace odpadů, recyklace stavebních sutí a hornin tř. 5 až 7, sanace kontamin. lokalit.

http://www.polansky.info - Říčany

Obr služby

Služby obyvatelstvu - stěhování vyklízení bytů, půd a sklepů. Odvoz suti a směsného odpadu. Prodej písku, drtí, zeminy, zásypových materiálů, kůry, demoliční a zemní práce UNC, Caterpillar, Schaeff, montážní plošina. Přeprava strojů na návěsu Zremb.

http://www.obr-odpady.cz - Sulice-Želivec 137