Autodopravci - Středočeský kraj

František Kyllar

Nabízíme půjčování a dlouhodobý pronájem vysokozdvižných pracovních plošin. Zajišťujeme opravy a údržbu veřejného osvětlení dále pronájem a přistavení kontejnerů včetně odvozu a likvidace odpadů a stavební sutě, zemní, jeřábnické práce a autodopravu.

http://www.kyllar.cz - Kralupy nad Vltavou

Miroslav Procházka

Nabízím pronájem kloubovoteleskopické plošiny pro montážní, údržbářské a revizní práce ve výškách. Nabízíme výškové práce, čištění hal podstropní úklidy, čištění fasád, konstrukcí, jeřábových drah, vzduchotechnik, rozvodů elektřiny, výškové malování.

http://www.plosiny-prochazka.cz - Krásná Hora nad Vltavou-Podmoky 21

Miroslav Bahník

Pronajímáme vysokozdvižné plošiny, montážní plošiny, nůžkové plošiny 10, 13, 16, 20 metrů. Nabízíme plošiny i na elektrický pohon. Provozujeme dopravu - kontejnery, sutě, písky, odpady. Nabízíme zemní práce.

http://www.plosiny-bahnik.cz - Krásná Ves 27

ELZAS technik

Pronájem výškových a pracovních plošin. Provádění elektromontážních a výškových prací.

http://www.elzas-sluzby.cz - Zlonice

Jan Bílek

Zabýváme se pronájmem pracovních plošin.

Červený Újezd 244

Libich

Nabízíme pronájem montážní plošiny.

http://www.mp22.cz - Úžice

Lubomír Lhoták

Nabídka pronájmu vysokozdvižné plošiny s obsluhou a maximální pracovní výškou 13 metrů.

http://www.plosina-lhotak.cz - Zdice

Martin Štěpánek

Pronajímáme pracovní plošiny na automobilovém podvozku, přívěsné. Nabízíme kácení stromů pomocí pracovních plošiny, autodopravu, pronájem kontejnerů.

http://www.plosiny-stepanek.cz - Příbram-Brod

Pavlína Vildová

Poskytování technických služeb a prací montážní plošinou.

Kamenné Zboží 69

Petr Jurčovský

Nabídka pronájmu montážní plošiny MP-10.

Libiš

Škampa Miloš

Pronájem plošin.

Kladno-Dubí

Tomáš Škampa

Pronájem a půjčovna montážních, zdvihacích a pracovních plošin.

http://mujweb.cz/www/montazni.plosiny - Kladno-Kročehlavy

UPHOLD

Nabízíme montáž, demontáž a pronájem rámového lešení. Nabízíme lešení fasádní a pojízdné. Montáž provádíme se všemi platnými normami.

http://www.uphold.cz - Vraňany 27

Vladimír Hlíza

Půjčovna a pronájem zdvíhacích a montážních plošin.

Kladno-Kročehlavy

LIGMET

Nabízíme výkup a zpracování kovového odpadu, výpočet jeho ceny dle aktuální tržní hodnoty, výkup - odtah a ekologická likvidace autovraků. Autovraky likvidujeme zdarma. Likvidace a demolice strojních zařízení s plným servisem, autodoprava kovového materiálu vlastními vozy, k dispozici 78 sběrných kontejnerů. Prodáváme použité náhradní díly oprávněným osobám. Sklad technických plynů Linde a výdej technických plynů Linde oprávněným osobám. Pronájem skladovacích prostor v areálu firmy.

http://www.likvidaceautovraky.cz - Lazsko 50

Josef Dostál

Přepravujeme stavební stroje, vysokozdvižné vozíky, pracovní plošiny, osobní a nákladní automobily, lesní a zemědělskou techniku. Kontejnerová doprava - odvážíme odpady, sutě, zahradní odpady, dovážíme štěrk, písek beton, stavební materiál a zeminu.

http://www.specialprevoz.cz - Mukařov

Marek Dvořák - odtahová služba

Zajišťujeme odtahovou a silniční službu osobních i nákladních vozidel, vyproštění a naložení hydraulickou rukou, uskladnění vozidel, zapůjčení náhradního vozidla s přistavením na místo nehody. Služby poskytujeme v ČR a celé Evropě nonstop.

http://www.car-help.cz - Zdice

Fany Cars

Provozujeme nákladní dopravu do 5 t v rámci EU. Odtahová, vyprošťovací a asistenční služba nonstop. Zajišťujeme odtah osobních a nákladních vozidel v rámci celé EU. Jsme smluvním partnerem všech významných asistenčních společností.

http://www.fanycars.com - Příbram VI-Březové Hory

Robert Oplt 4444

Odtahová a vyprošťovací služba pro ČR i Evropu. Autopark disponující rozličnými druhy a typy odtahových a vyprošťovacích vozidel. Provoz autobazaru.

http://www.4444.cz - Kladno

Ladislav Masopust - odtahová služba

Odtahová služba do 3,5t non - stop. Působnost: Kutná Hora, Kolín, D1, Čáslav, Sázava, Zruč nad Sázavou. Vyproštění hydraulickou rukou, uskladnění a ekologická likvidace vozidel. Spolupráce s asistenčními službami, pojišťovnami, servisy.

http://www.odtahauta.cz - Vavřinec 100