Autodopravci od písmene "S"

SOKOMAX

Vyrábíme, montujeme, opravujeme a rekonstruujeme jeřáby mostové, podvěsné, jeřábové dráhy, kladkostroje, dálkové ovládání na jeřáby. Provádíme zaměření a rektifikaci jeřábových drah. Zajišťujeme revizní a školicí činnost v oblasti ZZ.

http://www.sokomax.cz - Pňovice 251

Screen servis

Vyrábíme a dodáváme technické a filtrační tkaniny, tahokov, děrované plechy, filtry, dopravní pásy, podlahové rošty včetně schodišťových stupňů. Dále nabízíme, průmyslová síta drátěná, harfová, polyuretanová, gumová, štěrbinová a lanková, laboratorní síta a stroje, vibrační třídiče LIWELL. Provádíme dodávky nerezových drátů ze skladu i v malém množství.

http://www.screenservis.cz - Olomouc-Chválkovice

SPS - VKP

Výroba a prodej vysokozdvižných vozíků.

http://www.vkp.cz - Luže-Radim 70

SW Technik Praha

Prodej a servis vysokozdvižných a paletovacích vozíků. Prodej náhradních dílů.

http://www.swtechnikpraha.cz - Praha-Hloubětín

Slavel

Nabízíme dodávky dopravních systémů, naváděcích značek s ovládáním a detekce jízdy na červenou.

http://www.slavel.cz - Praha-Nové Město

STARÝ & SEMRÁD

Servis a prodej manipulační techniky Desta, Balkancar, Still, Jungheinrich, Belet, Linde, Komatsu, HC Forklift. Nabídka vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, náhradních dílů, trakčních baterií, vidlí. Technické kontroly, revize, školení řidičů.

http://www.stary-semrad.cz - Bečváry-Poďousy 18

Servis VZV - Vladislav Rampák

Provádíme servis a prodej manipulační techniky Belet, opravy vysokozdvižných vozíků Desta, Balkancar, Linde, Mitsubishi, Clark. Dále opravujeme paletovací vozíky, motory Zetor, převodovky, měniče, chladiče, startéry,alternátory na vzv vozíky a další.

http://www.rampak.cz - Vysoký Chlumec-Víska 41

SUCK SVOMONT

Naší náplní je kompletní dodávka včetně montáže silničních a mostních zábradelních svodidel. Zajišťujeme montáž všech typů svodidlových systémů včetně oprav a demontáže svodidel. Zabýváme se beraněním sloupků pro výstavbu fotovoltaických elektráren.

http://www.suck.cz - Unhošť

SAP

Prodej a servis komunální a požární techniky a nabídka kompletního sortimentu nářadí Husqvarna.

http://www.saploket.cz - Loket 49

Signex CZ Třebíč

Pronájem a instalace dopravního značení, světelné signalizace a zajištění bezpečnosti silniční dopravy.

http://www.signex.cz - Třebíč-Horka-Domky

SOMARO CZ

Vyrábíme a dodáváme svislé dopravní značení či informační a orientační systémy.

http://www.somaro.cz - Třebíč-Nové Město

SWTE

Nabídka zámečnické výroby a pronájem pracovní plošiny a mikrorypadla s obsluhou i bez.

http://www.swte.cz - Hrdějovice

STAGRI

Provoz asistenční a odtahové služby. Zajištění vyproštění a náhradních vozidel. Poskytování služeb pro motoristy v nouzi.

http://www.odtahovka.info - Zdíkov-Nový Dvůr 41

STATECH

Prodáváme, pronajímáme a opravujeme pracovní plošiny nůžkové, plošiny kloubové, přívěsné a na automobilových podvozcích. V našem prodejním a pronájemním programu najdete plošiny s výškou od 6-70 m a s nosností od 136 do 1140 kg.

http://www.statech.cz - Brno-Maloměřice

STALOTAS

Nabízíme služby v oblasti přepravy materiálu, zemních prací, výstavby, bouracích či jiných speciálních prací.

http://www.traktor-bagr.cz - Ostrava-Radvanice

Stanislav Foret

Provozování odtahové služby.

Ohrozim 177

SIKORA transport

Přeprava zboží pod kontrolovanou teplotou (přeprava potravin, ovoce, zeleniny, chl. a mraž. výrobků). Zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní dopravu chladírenskými soupravymi do 24 t. a rozvoz pro maloobchod dodávkovými vozidly s chlazením. Autodoprava pro oblast Opava, Nový Jičín, Vsetín, Ostrava, Frýdek - Místek, Zlín, Olomouc, Prostějov, Brno, Hradec Králové, Pardubice, Hodonín, Znojmo, Karviná, Český Těšín, Třinec, Havířov, Šumperk, Bruntál, Hranice, Přerov, Kroměříž.

www.sikoratransport.cz - Hladké Životice

Super poster

Pronájem pracovní autoplošiny Ruthmann 37, výškový dosah 37m, boční dosah 30m, nosnost koše 500kg. Dále nabízíme veškeré výškové práce: montáže reklam, opravy střech a svodů, mytí fasád, zábrany proti holubům, prořezy stromů. Individuální služby.

http://www.superplosina.cz - Praha-Žižkov

Stavební doprava a mechanizace Praha (SDM)

Prodáváme a půjčujeme plošiny UpRight, lešení, montáž, věže INSTANT SPAN, lávky, nářadí, skluzy, výtahy, jeřáb, kompresor, vibrační pěchy, vrtací, bourací kladiva, pily, brusky, elektrocentrály, míchačky, vysavače. Zajistíme dopravu a servis.

http://www.sdm.cz - Praha-Dolní Měcholupy

STATECH

Prodáváme, pronajímáme a opravujeme pracovní plošiny nůžkové, kloubové, přívěsné a na automobilových podvozcích. V našem prodejním a pronájemním programu najdete plošiny s výškou od 6-70 m a s nosností od 136 do 1140 kg.

http://www.statech.cz - Praha-Vysočany