Autodopravci od písmene "S"

STĚHOVÁNÍ MOST - STĚHOVACÍ SLUŽBA MOST

Stěhování nejen pro Most - Louny a Žatec. Kompletní stěhovací služba. Vyklízení. Doprava - odvoz zboží z obchodu. Pracujeme nonstop - 721320502. Stěhování autodoleva.eu

http://www.autodoleva.eu - Most

stěhování FÍK autodoprava

Autodoprava a stěhovací služby, rozvozy, Karlovy Vary, vyklízení bytů, taxi Stěhovací služba Karlovy Vary. Odvoz a dovoz zboží, vyklízení, likvidace starého nábytku a bytového zařízení. Montáž nového nábytku.Stěhujeme a vyklízíme bytové i komerční prostory. Před stěhováním si nás můžete pozvat a my nezávazně uděláme kalkulaci , zvolíme druh vozu , počet pracovníků. Při stěhování si můžete zvolit mezi nákladním autem nebo dodávkou.Tato služba je ZDARMA v K. Varech. Dále si můžete zvolit plný servis(vše uděláme za vás) nebo jen auto z řidičem. Odvezeme a přivezeme vše do 3t.Používáme velké nákladní Avie a dodávky Mercedes-Benz. Děláme také rozvozy zboží pro obchody a další subjekty.

www.autodopravafik.cz - Karlovy Vary

STĚHOVÁNÍ BEZ STAROSTÍ

KOMPLETNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY- IVECO 75E15 35 m3 hydr. čelo BYTY ,DOMY,KANCELÁŘE,OBCHODNÍ PROSTORY PIANINA,TREZORY,KOMPLETNÍ BALENÍ AUTODOPRAVA - MERCEDES 1317valník s hydr. rukou -ložná plocha 7m -hmotnost nákladu 7t -dosah ruky 5,5m

www.stehovanibezstarosti.cz - Praha 9

Stěhování Honza - stěhování Praha, vyklízecí a stěhovací služby po celé ČR

Stěhování Honza provádí stěhování po Praze a ČR. Stěhování provádíme pomocí nákladním vozů, vozíků s vysokou nosností a další pomocné techniky. O pečlivé přestěhování vašeho nábytku se postará tým zkušených profesionálů.

http://www.stehovani-honza.cz - Praha 4 - Braník

Šupka

Vnitrostátní a Mezinárodní doprava do 3,5 t , včetně pojištění nákladu do 500 ..

Františkovy Lázně

SKZ trans

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava, přeprava kusových a paletových zásilek, přeprava nebezpečných látek (ADR), logistické a spediční služby.

http://www.skztrans.cz - Kvasice

StěhováníDana

Stěhování s českými zaměstnanci. Stěhování firem, bytů, rodinných domků, chat, atd... Vyklízení od A po Z 24 hod denně so a ne bez příplatků, děkujeme za důvěru. Kontakt: 605 000 547 + Autodoprava po slovenské a české republice.

Praha

Stěhování Segr

Zajištujem kompletní stěhovací serevis pro domácnosti,firmy. Vyklízení objektů bytových i nebytových,pozůstalostí,bourací práce. Autodoprava ČR i EU

www.stehovani-vyklizenicb.cz - České Budějovice

Stěhování Plzeň , Autodoprava Plzeň.

Autodoprava - stěhování - Rychlý Plzeň. Nabízíme přepravu všech věcí a stěhování kdykoliv, kamkoliv, klidně do jiného města. Dostupné ceny, praxe, spolehlivost. Také odvážíme věci do sběrného dvora . www.autodoprava-stehovani-rychly.cz

www.autodoprava-stehovani-rychly.cz - Plzeň

STĚHOVÁNÍ HOPE

Provádíme stěhování a autodopravu s vozidly do 12 tun. Stěhování - byty, kanceláře, domy, stroje a hmotnostní břemena, piana, výstavy, starožitnosti, vyklízení, montáž a demontáž nábytku. Autodoprava - vnitrostátní, vozidla skříně s hydraulickým čelem nebo plachta, dodávkové.

http://www.stehovanihope.cz - Kralupy nad Vltavou

Storim

Provozování silniční dopravy, stěhovací služby.

www.storim.cz - Hněvošice

Stěhování FOFR

Stěhování FOFR nabízí kromě stěhovaní strojů a těžkých břemen, také přepravu nadměrných nákladů, tuzemskou i mezinárodní nákladní dopravu i menší dodávkovou dopravu s vozy do 1,5 tuny.

http://www.stehovani-fofr.cz - Ledenice

Smooth Logistic

Společnost Smooth Logistic s.r.o. se zabývá zejména spediční činností, nabízíme komplexní služby v nákladní dopravě. Vytéžujeme nákladní automobily smluvních dopravců po EU. Dále nabízíme zprostředkování různorodých typů přeprav, včetně kombinované dopravy.

www.smoothlogistic.cz - České Budějovice

STADAN Autodoprava-Daniel Dietl

Mezinárodní dodávková autodoprava. Vozidla typu dodávka a pickup. Expesní převprava a stěhování.

www.stadan-autodoprava.cz - Tachov

stěhování za babku

autodoprava,stěhování, skartace dokumentů.

www.stehovani-za-babku.eu - Brno

Stěhování Zadražil

Firma s působností v Českých Budějovicích. Zajišťujeme stěhování bytů, domů, firem, kanceláří, přesun těžkých břemen (klavíry, piana, trezory, apod). Vyklízecí práce - vyklízení bytů, domů, půd, sklepů i zahrad, odpad ekologicky likvidujeme.

www.stehovanizadrazil.cz - České Budějovice

STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN BRNO

Zabíváme se stěhováním a manipulací těžkých strojů, zařízemí, přístrojů, klavíru, pianin s pojištěním. Zvládneme jakékoliv břemeno do 15 tun, po schodech o váze 900kg. Klikněte na náš web, pošlete nám objednávku a mi vám spracujeme cenovou kalkulaci.

Brno